Hakkımızda

Tarihçemiz

1997 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlayan firmamız 2005 yılında Malabadi İnşaat Sanayi ve Limited Şirketi olarak şirketleşti ve inşaat sektöründeki faaliyetlerine devam etti. Şirket kuruluşundan bugüne dek profesyonel alt yapısı deneyimli kadrosu başarılı ARGE’si ve güçlü finans yapısı ile insan kazanma politikasını ilke edinerek sektörünün önemli ve güven veren firmalarından biri haline gelmiştir. Şirketimiz yapmış olduğu projelerde mimari tasarımın yani sıra önceliğini statiksel sağlamlık ilkesine vermiştir. Şirket hazırladığı her projede fizibilite araştırmalarına, zemin etütlerine ve deprem konusunda hassasiyet ile özen göstermiştir. Gayrimenkul inşa edeceği arazilerini özenle seçerek sadece bugünler için değil, geleceğe de yön veren projeler bırakma hedefindedir. Malabadi İnşaat güvenilir olmanın haklı gururu ile bugüne kadar birçok projeyi hayata geçirmiş sizlerden aldığı memnuniyet güven ve destek ile yeni projelere imzasını atmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Güvenilir kalite esaslı ve müşteri memnuniyeti ön planda olacak projeler tasarlayıp, bu projeleri hayata geçirirken çalışanlarımızın kariyer gelişimlerine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemize en iyi ve kaliteli hizmeti verecek olan inşaat firmalarından biri olmak ve bu doğrultuda sağlam estetik daha yaşanabilir projeler inşaa etmek.

Projelerimiz

İzmir Karşıyaka, Bayraklı, Manisa Uncubozköy, Akmescit, Kuyulan, Doğu Caddesi, Muradiye, Güzelyurt.